У 3-місячому віці в маленького Дениска Семчука виявили анемію Даймонда-Блекфена. Хлопчик жив між нападами болю, але не справляв враження хворої дитини – був жвавим та балакучим, пишуть Версії з посиланням на МІСТО.

Дитині щомісяця переливали кров, адже його власна не виробляла еритроцитів – клітин, що несуть кисень. Медики зробили все, що було в їх силах, та лікування за протоколами результату не дало.

Мама виховувала сина самотужки, у високогірних Брусторах жінка заробляла тільки ліпленням сирних коників для туристів та новорічних іграшок .

На трансплантацію кісткового мозку збирали кошти різними шляхами. До допомоги долучалися небайдужі люди.

Люди добрі прошу помоліться за Денисика, за його одужання, він вже майже тиждень у реанімації, йому колять шість видів антибіотиків, та його організм не реагує, коли Денисика готували до третьої трансплантації, йому убили всі показники на нуль, і в цей момент, у дитинки відновилися усі хвороби якими він раніше хворів, а його оранізм не бореться, бо кістковий не працює, немає імунітету, і його легені вкрили гриби, і зараз він у важкому стані, і дуже опух…. прошу допоможімо йому молитвою, бо ніхто не знає що кого чекає, це не дай Бог може статися у кожного з нас….., – написала у соцмережі Maria Bilatchuk.

Та вже сьогодні вночі хлопчик помер.

Сьогодні вночі Денисик став Ангеликом, – написала його мама Ліля Семчук.