За інформацією журналістів, куратором обласного штабу “Зе-команди”, який безпосередньо має відношення до політичної агітації в рамках виборчого проекту Зеленського є депутат обласної ради, представник “Укропу” Микола Палійчук.

Підтвердженням цій інсайдерській інформації журналістів служить також і публічна сторінка у “Фейсбуці” депутата-укропівця, ставленика Коломойського.

Для довідки.

Микола Палійчук з жовтня 2015 р. є депутатом Івано-Франківської обласної ради VII скликання, головою Постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Івано-Франківської обласної ради, головою Івано-Франківської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

Протягом своєї кар’єри Микола Палійчук неодноразово змінював свою політичну приналежність.

Зокрема, з березня 1998 року по березень 2002 року Палійчук Микола Васильович був депутатом Яремчанської міської ради У квітні 2002 року його було обрано міським головою м. Яремче; на цій посаді він перебував до жовтня 2007 року.

З жовтня 2007 по березень 2010 — голова обласної державної адміністрації; м. Івано-Франківськ.

Член партії “Народний союз «Наша Україна» (НСНУ). Голова Яремчанської міської організації, заступник голови Івано-Франківської обласної організації НСНУ (з березня 2005). У березні 2006 року був кандидатом у народні депутати України від Блоку «Наша Україна» (№ 341 в списку). У місцевих виборах 31 жовтня 2010 року пройшов по Яремчанському виборчому округу як депутат-мажоритарник в Івано-Франківську облраду від партії «Наша Україна».

Микол Палійчук 4 рази балотувався до Верховної Ради України від різних партій. Та поки народним депутатом громадяни його так і не обрали.

У 2006 році йшов за списком від Блоку “Наша Україна”.
У 2007 році був у списках блоку “НУНС” (Наша Україна – Народна Самооборона).
У 2012 році спробував свої сили по мажоритарному округу вже від партії “УДАР”.
У 2014 році балотувався по мажоритарному округу шляхом самовисування.