Але серед безлічі варіантів, стилів та фасонів так важко знайти те, що якнайкраще пасуватиме вам та підкреслить вашу неповторність та індивідуальність і буде стильним цього сезону. Дорогі представниці прекрасної половини людства, немає потреби засмучуватися, адже ми надамо вам корисні поради, які допоможуть розібратися у цьому питанні.

Перш за все вам слід визначитись за яких погодних умов та при яких обставинах ви носитимете ту чи іншу куртку. Якими б ваші потреби не були, ви завжди зможете знайти стильну та якісну куртку на сайті https://ua.gepur.com/catalog/kurtki

Обираємо жіночу куртку на холодну пору

Якщо ви шукаєте куртку на холодну пору,  то рекомендуємо звернути увагу на пуховики,  які є найкращим природним ізолятором. Вони забезпечують дихання та водночас зберігають тепло. Такі куртки підтримують    тепло вашого тіла та не дозволяють проникати холодному повітрю ззовні.

Виберіть правильні  матеріали

Переконайтеся, що у вас водонепроникний зовнішній матеріал – це найкращий варіант, який підійде як в сніжну, так і в дощову погоду. Уважно ознайомтеся із етикеткою або з описом куртки, якщо ви плануєте придбати її в онлайн магазині. Не полінуйтеся зв’язатися і консультантами магазину та уточнити це питання.

Визначтеся зі стилем

З точки зору стилю, подумайте, який саме матеріал вам подобається найбільше.  Шкіряні пальто одночасно стильні та довговічні. Якщо вам подобається зовнішній вигляд шкіри – це хороший варіант для вас. Якщо вам подобається шкіри і ви хочете чогось більш повсякденного – ви можете спробувати замшу.

Шерстяні пальто є досить теплими, а також довговічними і широко представлені у різних фасонах.  Ви також можете вибрати шерсть різних кольорів, що зможе додати яскравості вашому образу у похмуру пору року.

Бавовняне пальто непогано  тримається під дощем, однак такий виріб може бути не таким теплим, як шерсть.

Виберіть правильний тип утеплення 

Існує три основні види наповнювачів для зимових курток: пуховий, синтетичний та з ворсової тканини. Оберіть той, який найбільше підійде вам та умовам, за яких буде використовуватися.

Пух – це класичний утеплювач і він чудово підходить, для курток, які використовуватимуться в при мінусових температурах. Основний недолік  – він боїться намокання та вологи.

Синтетичні волокна та утеплювачі з ворсової тканини, як правило, стійкіші до вологи. Однак, вони швидше зношуються.

Зверніть увагу на  блискавки та манжети

Перегляньте блискавки та манжети, щоб переконатися, що вони виготовлені з високоякісного матеріалу і довго та надійно захищатимуть вас від потрапляння холоду. Для пухових курток хорошим варіантом буде двостороння блискавка.  Якісні та щільні манжети забезпечать вам надійний  захист від дощу та снігу.