Пов’язане зображення

Для сильної статті, особливо у молодому віці, раннє природне облисіння є чи не цілою трагедією. У чоловічій підсвідомості закарбовано, що без шевелюри, яку як правило коротко стрижуть, вони одразу стануть нецікавими слабшій частині людства. А ще, переконані, це загроза виникнення потенційних проблеми в просуванні по кар’єрних сходинках.

Насправді лисина може стати сильною стороною чоловічого образу, пишуть Версії з посиланням на Вежу.

Олег Михайлюк, 42 роки. Танцівник стриппластики.

“Чому така стрижка? Моя подруга, яка працює перукарем, порекомендувала зробити таку зачіску. Я довго не наважувався, але вирішив, що час для експериментів прийшов!  Ще хотілось підкреслити татуювання на моїй потилиці. З часом я страшенно полюбив такий стиль. Врешті людям це теж подобається!”

Михайло Джогола, 25 років. Громадський активіст.

“Рік тому я почав лисіти, як виявилось це все гени. З моєї родини я найдовше протримався, всі почали лисіти у 18, а я у 24. Плюси такої зачіски: не потрібно витрачатись на перукаря, після бриття шкіра надзвичайно ніжна, економія на шампуні. Якщо говорити про мінуси, то варто зазначити, що зимою холодно.”

Іван Бондарев, 39 років. Військовий, краєзнавець.

“Таку стрижку за мене вибрала природа, а точніше гени. Мені це не створює ніякого дискомфорту, навіть подобається. Якось давніше прочитав у журналі, що лисина це додаткова площа для поцілунків.”

Микола Вересень, 58 років. Журналіст.

“Про мою лисину потрібно питатись у Вас, а не у мене. Якщо Вам подобається, то мені приємно, якщо Вам не подобається мені не приємно. От і все. Ну і знаєте, я заощаджую на гребінцях. Ні, ну на початку я переживав, коли воно почало випадати. Кожен чоловік буде комплексувати, бо сексуальна привабливість – це важливо. Всі вважають, що про це соромно говорити, а я вважаю, що про це говорити треба. Де речі, знаєте, хто зіграв вирішальну роль у цьому питанні? Мадонна! Бо саме вона у 90 сказала, що лисі чоловіки найсексуальніші і увесь світ такий “Вау”. Тому дякуємо їй.”

Олексій Лесик, 28 років. Консультант відділу патронатної служби виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

“Більше двох років ходжу з такою зачіскою. Як в мене з’явилась така стрижка? Все йшло до того, коли я пішов у армію, то почав стригтись коротко. Повернувшись з війська вирішив, що відсутність волосся на голові мені дуже личить. Із плюсів мушу зазначити, що не користуюсь послугами перукаря і роблю це все у домашніх умовах, це неймовірно економить мій час. Мінусів я не бачу.”

Ігор Маслов, 50 років. Представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Івано-Франківській області.

“Я вважаю, що маю гарну та стильну зачіску, а найголовніше дуже зручну. Насправді, з такою зачіскою  ходжу вже більше 30-ти років. Почнемо з того, що коли багато волосся, мені це не личить. Коли мене питають взимку:

– Ігоре, тобі не холодно?

Я завжди відповідаю:

– Ні, а вам?”

Володимир Бандрівський, 42 роки. Музикант.

“Вибрав я таку зачіску вимушено, адже з роками волосся стає все менше і менше. Пам’ятаю, в університеті ходив із довгим “хаєром”. Мене запитували, чи не заважає мені волосся, на що я відповідав – “а вам не холодно?”. Тепер мені трішки холодно.”