19-річний український студент Валентин Лавренюк підписав з культовим письменником Стівеном Кінгом контракт, який дає йому право на екранізацію оповідання “Велотренажер”. Як повідомляє Yabl, договір був підписаний в рамках проекту Dollar Baby, за права на екранізацію українець заплатив всього один долар.

В рамках програми Dollar Baby Кінг ділиться правами на екранізацію своїх творів зі школярами та студентами всього за один долар. Права даються на рік і діють за умови, що короткометражний фільм не можна викладати в мережу або транслювати на телебаченні. Випускати стрічку в широкий прокат можна тільки після особистої згоди письменника, пишуть Версії з посиланням на ZN,UA.

В рік укладається від п’яти до 10 контрактів. “Мені подобається, що у мене є можливість протягнути руку допомоги новачкам так само, як колись її протягнули мені”, – коментує проект сам Кінг.

“Велотренажер” – розповідь про художника Річарда Сіфкіца, який хоче схуднути і їздить на тренажері в підвалі свого будинку в Нью-Йорку. Чим сильніше він худне, чим частіше його відвідують дивні видіння.

 

валентин лавренюк

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!