news-image: У Маріуполі відбулася ротація прикарпатських правоохоронців

На зміну їм прибув новий загін прикарпатських колег. Із закінченням бойового відрядження бійців зведеного загону привітав начальник управління превентивної діяльності ГУ НП в Донецькій області Юрій Горустович.

– Дякую за сумлінну службу в зоні АТО, – зазначив Юрій Горустович, – завдяки вашій допомозі не допущено порушень в роботі життєво важливих об’єктів Маріуполя, місто живе спокійним життям.

За вагомий особистий внесок у протидію злочинності, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, наполегливість у зміцненні правопорядку на території проведення АТО та активне сприяння роботі ОВС Донецької області бійці зведеного загону, які особливо відзначилися, нагороджені пам’ятними та цінними подарунками.

Наказом начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області всьому особовому складу зведеного загону правоохоронців з Прикарпаття оголошено подяку.

У свою чергу, командир загону висловив подяку керівництву Національної поліції в Донецькій області та місцевому населенню за підтримку і сприяння, надане правоохоронцям під час несення служби.

Відділ комунікації Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM569image006.jpg

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM427image005.jpg

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM697image003.jpg

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM919image001.jpg

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM730image004.jpg

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM374image002.jpg