3

У засіданні беруть участь заступник голови Івано-Франківської обласної держадміністрації Ігор Пасічняк, народний депутат України Ігор Насалик, президент Професійної футбольної ліги України Макаров та перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Каденко.

2

На засіданні голова ІФФФ Тарас Клим нагадав про приїзд Президента та закладання капсули для нового стадіону. Саме це, вважає голова ІФФФ, відродить професіональний футбольний клуб та концепцію створення регіональної дитячо-юнацької Академії в м.Івано-Франківськ.

“Сьогодні бюджет наповнений. Нам треба на відновлення і реалізацію футболу в області 7-10 млн грн, то не є великі гроші. Я це знаю, бо бачу бюджет, як міської ради, так і обласної. Хто хоче працювати – долучайтесь. роботи вистачить всім, на громадських засадах – 100%.”

Як відомо, в Івано-Франківську є 6 дитячих клубів, а в області загалом – більше 20-ти.

Для створення професійного футбольного клубу міста пропонується назва ФК “Івано-Франківськ”, але ця назва не є остаточною – якщо у когось будуть інші запропоновані назви, то створиться конкурс щодо назви та символіки майбутнього клубу.

Початок ліцензування та переатестації нового клубу голова ІФФФ просить перенести із завтрашнього дня і на 30 календарних днів.