Результат пошуку зображень за запитом "Сич Олександр"

Ризикую бути непопулярним, але дозволю висловити несприйняття популістичного, псевдреволюційного і псевдодержавницького сценарію “розстріляти Верховну Раду з гранатометів і добивати депутатів автоматними чергами”.

Він підміняє собою системну підготовку чергового етапу Революції й післяреволюційного укладу Держави. А для цього треба мати план і стратегію її післяолігархічного етапу розвитку та кадри, які після здійснення руїнницького етапу Революції займуться його впровадженням.

Інакше на тих руїнах Верхоної Ради знову появиться конкурентна група олігархів – скажімо, різні там фірташі, курченки й подібна їм паразитарна сволота, й задоволено потираючи руки, моделюватмуть черговий інструмент визиску українського суспільства під милозвучною для нас назвою “Українська держава”.

Й вже не кажу про те, що зовсім не маю бажання в разі реалізації такого “гадяцького” плану витягувати з-під уламків Верховнї Ради також моїх побратимів Андрія Іллєнка, Олега Осуховського Михайла Головка, Юрія Левченка, Олександра Марченка і ряд інших порядних нардепів, – написав Олександр Сич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як прикарпатські депутати голосували за арешт Надії Савченко (відео)