Протягом весняного семестру студентки навчатимуться в університеті в угорському місті Дебрецен. Навчання почнеться 8 лютого і триватиме до 8 липня. Іспити для завершення четвертого курсу теж складатимуть там, інформує прес-служба університету, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Такий обмін став можливим завдяки тому, що ІФНМУ бере участь у проекті як асоційований член разом із медичним університетом у Дебрецені.

Аби взяти участь у цій програмі Романі Соловій та Ірині Гохкаленко довелося виграти в конкурсі, який проводили серед студентів четвертого курсу медичного факультету ІФНМУ. Учасники проходили співбесіду, тест на знання англійської мови, а також оцінювали їхній загальний рейтинг успішності з усіх предметів. Рейтинг повинен був становити не менше 4,5 балів. Перемога мала дістатися двом найкращим.

Навчання за програмою обміну стане корисним і цінним досвідом для студентів, адже це дасть можливість ознайомитися з принципами європейської системи медицини і медичної освіти. Тим паче, в університеті в Дебрецені також за цією ж програмою навчатимуться і студенти з усіх країн Євросоюзу. Окрім цього, студенти проходитимуть практику в місцевих лікувальних закладах.

Обмін студентами для навчання у закордонному виші-партнері відбуватиметься в ІФНМУ вперше, адже досі такі програми реалізовувалися лише з метою проходження практики.