Протягом 5 днів вони вчилися висловлювати свою думку, подавати ідеї та втілювати їх у життя. Кожен з них має креативні ідеї, які згодом переростуть в цікавий проект. Студенти зрозуміли, що немає нічого неможливого, неможливе лише потребує більше часу на реалізацію.

«Проект «Франківська майстерня» є для мене не тільки проектом, а поданням нового досвіду, висловленням певного контексту та реалізація окремих ідей. Найголовніше тут те, що ми працюємо не для людей, а з людьми. Проект моєї команди називається «Соціальна майстерня». Це майстерня самореалізації молоді, знаходження її в цьому світі та поштовх на правильний вибір професії. Нас цікавить цільова аудиторія віком від 14 до 30 років (9-11 класи, інтернати, школи для людей з обмеженими можливостями, училища, бурси, коледжі, тощо). Я сподіваюся, що нашій команді вдасться реалізувати проект, який буде корисний як для міста, так і для суспільства. Вдячна Університету Короля Данила та нашим тренерам за великий досвід в такому молодому віці, поштовх у краще майбутнє з реалізацією свого проекту та відкриття себе в цьому світі», – каже студентка Коледжу Університету Короля Данила Діана Косьмій.

А її колега Наталя Шевчук наголошує: «Разом із командою ми вирішили розробити Фотопроект. Основна проблема, яку він буде вирішувати, буде відстороненість людей та відсутність контакту з містом. Планується проведення виставок з новими локаціями, які не потрапляли у фокус уваги людей. Проведення такого дійства планується вже з наступного місяця. Сподіваємося, що нашу ідею аудиторія сприйматиме позитивно і ми будемо розвивати ініціативу й надалі».