Керівниця європейської медичної студентської асоціації (EMSA) Марія Мартинець розповідає, що вже близько п’яти років студенти-медики у вигляді гри допомагають малечі подолати страх перед «білими халатами», зняти невидимий бар’єр між дитиною і лікарем, інформує кореспондентка, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

“За допомогою «Лікарні для ведмежат» дітки можуть погратися у лікарів та пацієнтів, і це допомагає їм перебороти страх при справжньому візиті до лікаря”, – зауважує Мартинюк.

За словами студентки Анни Близнюк, дуже важливо, аби діти зрозуміли, що лікарі хочуть їм допомогти, а не нашкодити.

На вісьмох локаціях діти разом з терапевтом, стоматологом, ЛОРом, хірургом, рентгенологом, реаніматологом, косметологом та офтальмологом лікувати ведмежат. Студенти-медики допомагали дітям діагностувати захворювання та вибрати правильне лікування, а роль хворих пацієнтів виконували ведмедики.

Популярністю серед малечі користувалося хірургічне відділення: діти робили операції і навіть рятували ведмедика від клінічної смерті. У стоматолога їх навчали правильно доглядати за ротовою порожниною і дотримуватися основних правил, аби зберегти зубки здоровими. Натомість дерматолог розмальовував дітей гіпоалергенними фарбами.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!