диплом
Всього для публікації на конгресі було подано 775 робіт, з яких 741 належить українським авторам, 34 — дослідникам з-за кордону. Безпосередню участь у конгресі взяли 185 представників українських вишів.

Диплом I ступеня з престижного наукового форуму привезла лікарка-інтерн Івано-Франківського національного медичного університету Юлія Костюк.

Дослідження Юлії Костюк було присвячене тромбозам і тромботичним ускладненням. Робота над ним тривала цілий рік на базі відділення онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Науковим керівником є доцентка кафедри дитячих хвороб післядипломної освіти Зоряна Вовк, завідувачка кафедри — професорка Ольга Синоверська.

Як розповідає Зоряна Вовк, роботу Юлії Костюк дуже високо оцінили в Тернополі. Лікарка-інтерн ІФНМУ представляла дослідження двічі — спершу на засіданні своєї секції, а потім на окреме запрошення оргкомітету вона виступила на урочистому пленарному засіданні. У підсумку їй вручили диплом I ступеня серед молодих вчених, пише прес-служба ІФНМУ.