Субота та неділя в Івано-Франківську тепер офіційно робочі дні для закладів сфери торгівлі, харчування та обслуговування, пишуть Версії.

“Маємо звернення від підприємців, які незадоволені карантинними обмеженнями”, – розпочав засілання мер.

“Вихідні дні  це велика доля виручки для бізнесу. Зараз ми просимо вас про допомогу. Оскільки ми не знаємо, як можна вижити в таких умовах. МИ однозначно будемо продовжувати дотримуватися карантинних обмежень  маски, дезінфектори, термометрія  з цим усім ми вже звикли працювати. Тепер просимо вас про допомогу”, – розповіла представниця бізнесу Франківська Оксана Камінська.

З метою належного функціонування Івано-Франківської ОТГ та економічного забезпечення функціонування виконком прийняв рішення, щоб оминути карантин вихідного дня, запроваджений урядом.

Вихідні дні субота та неділя визначили робочими днями для суб’єктів господарювання: барів, ресторанів та кафе. А також для закладів культури, торгівельно-розважальних, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, ринків, тощо.

Всі зобов’язані забезпечити дотримання відповідних заходів для зниження поширення коронавірусної інфекції.

Міський голова запропонував додати пункт звернення до правоохоронців, аби вони не штрафували підприємців.

“Такі документи (Постанова Кабміну, – ред.) повинні ухвалюватися зважено. Наша позовна заява є на розгляді Київського окружного адміністративного суду. Ми оскаржуємо саме цю Постанову та ряд пунктів, які на нашу думку не є конституційними. Наша позовна заява прийнята до розгляду і ми є в судовому процесі і будемо добиватися цього рішення”, – резюмував Руслан Марцінків.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!