Результат пошуку зображень за запитом "субсидія"

Про це повідомляє “Дзеркало медіа”.

Хто не має права на субсидію

Власники помешкань, площею більше:

200 м2, якщо йдеться про житловий будинок;

120 м2, якщо йдеться про квартиру.

Винятки – багатодітні та прийомні сім’ї.

Громадяни, що протягом 12 місяців перед зверненням здійснили купівлю чи набули в інший законний спосіб (дарування, успадкування, здане в експлуатацію незавершене будівництво тощо) квартиру, житловий будинок, транспортний засіб земельну ділянку тощо, вартістю від 50 тисяч гривень.

Однак, виходячи з обставин конкретної сім’ї, комісія, на підставі Акту обстеження соціального експерта, може прийняти й позитивне рішення.

Домогосподарство, будь-хто з мешканців якого протягом трьох місяців не працює. Натомість, можна укласти договір про добровільну участь зі сплатою Єдиного соціального внеску. Його розмір залежить від мінімальної заробітної плати. Це зручно, бо платник отримує трудовий стаж без потреби виходити на роботу. Після двох місяців сплати людина має право звернутися за житловою субсидією на розгляд комісії. Як правило, рішення позитивне. Однак, якщо одразу після призначення субсидії громадянин припиняє сплату, комісія скасовує своє рішення та вимагає повернення суми отриманої субсидії.

Громадяни, чия заробітна плата чи сплата Єдиного соціального внеску менше мінімального. Виключення становлять зареєстровані в Центрі зайнятості, пенсіонери чи мами в декретній відпустці.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!