Кандидат на посаду голови Апеляційного суду Івано-Франківської області Василь Дячук розповів про свою програму роботи на посаді у разі обрання, пишуть Версії.

“Недовіра до суду, як була 2-3 роки тому, так і залишається, тому потрібно налагоджувати діалог з громадськістю. Потрібно налагодити роботу судових палат з метою формування єдиної практики”, – зазначив кандидат на посаду голови Апеляційного суду Івано-Франківської області Василь Дячук.

Згадав суддя-кандидат і про господарські проблеми в суді – проблеми з опаленням та покрівлею будівлі.

“Потрібно відновлювати зв’язки з місцевими судами. Завдання Апеляційного суду надавати методичну допомогу місцевим судам. Цю роботу в разі мого обрання ми налагодимо”, підкреслив Василь Дячук.

Участь у голосуванні взяли 23 судді. За кандидатуру судді Василя Дячука проголосували 7 суддів. 15 не підтримали жодного кандидата. Один бюлетень визнано не дійсним – на ньому дві відмітки. Голову Апеляційного суду не обрано.

В результаті, проводиться повторне голосування. Запропонували на посаду голови Апеляційного суду суддю Богдана Гриновецького та суддю Романа Матківського.

“Якщо ви мене підтримаєте… Тільки минулого тижня основи керівництва я освоїв. Про те, що я вже втретє обираюся скажу, що більшість Апеляційних судів обрали попереднє керівництво”, – зазначив у передвиборчій промові чинний голова та кандидат на посаду голови Апеляційного суду Богдан Гриновецький.

“Прошу вважати мене не технічним кандидатом. Щодо виконання обов’язків, пропонуючи себе тому, що думаю, що зможу виконувати обов’язки голови суду”, – зазначив кандидат Роман Матківський.

Запропонував суддя-кандидат також провадження більш відкритої діяльності. У голосуванні взяли участь 23 судді.

За суддю Гриновецького проголосували 14. За суддю Матківського віддали 6 голосів. Не підтримали жодного 3 кандидати.

Переміг суддя Богдан Гриновецький.