340 тисяч гривень – сума застави, яку 8 листопада призначив суд, за те, щоб випустити депутата міської ради Володимира Колковського на період, поки триває слідство. Про це «Репортер» дізнався із власних джерел.

Якщо його друзі чи родичі заплатять цю суму, то він перебуватиме вдома, а не у СІЗО. Нагадаємо, Володимир Колковський є депутатом міської ради і фігурантом резонансної справи про хабар.

29 жовтня цього року перед оголошенням вироку Олегові Гаркоту, підприємець Віктор Ломей висловив бажання вимагати від депутата міської ради Володимира Колковського матеріальне та моральне відшкодування. Матеріальне – 10 тисяч доларів.

Рік тому «Репортер» оприлюднив відео, на якому Колковський отримує ці гроші від Ломея. А от про те, якою буде сума морального відшкодування, – він не сказав. Мовляв, адвокат має порахувати.

Порахував. І вже навіть подав позов. Ломей вимагає у Колковського 79900 тисяч гривень (тобто, ті ж 10 тисяч доларів) матеріального відшкодування та 800 тисяч гривень – морального. Саме таку суму морального відшкодування він уже відсудив у Олега Гаркота.

Як акцентував тоді Віктор Ломей, Олег Гаркот усю організацію справи “повісив” на Володимира Колковського. Проте це неправильно.

«Колковський – тільки один із виконуючих цієї роботи», – сказав Ломей. А от ініціатором він назвав міського свободівського очільника.