Незважаючи на критичні і образливі  закиди в сторону сьогоднішнього правосуддя, які пролунали з боку депутата обласної ради від «Батьківщини» Юрія Романюка після винесення 29 липня Івано-Франківським міським судом рішення не на його користь, цей прихильник політичного епатажу звернувся до судових інститутів знову. Сьогодні в 11.00 год. в місті Івано-Франківську відбудеться судове засідання за розглядом його апеляційної скарги на рішення Івано-Франківського міського, відповідно до якого він має, по-перше, спростувати недостовірну інформації про нібито причетність представників ПР до мінування Університету нафти й газу, і по-друге, відшкодувати моральну шкоду в розмірі аж 1 гривні.

Від часу винесення рішення суду (29 липня) пройшло чимало часу і пан Юрій зумів добре підготуватися.  Зокрема, він ретельно почистив свою персональну сторінку у Facebook. І сьогодні там спостерігаються дві великі часові прогалини: із 23 березня по 19 травня та із 27 червня по 1 серпня. Якимось чином так співпало, що це був періодом інтенсивного коментування та надання ним так званих оціночних суджень діяльності Партії Регіонів, влади, судової системи і так далі. І тепер  Юрій Романюк сміло може заявити: «Все пропало». До речі, якщо уважно переглянути його апеляційну скаргу, то там саме на це він і спирається. «.. позивачем (тобто Івано-Франківською обласною організацією ПАРТІЇ РЕГІОНІВ) було надано невідомий текст інформації, яка нібито взята із персональної сторінки Відповідача (Юрія Романюка) у Facebook», – говориться в документі.

Цікаво, якщо Юра Романюк програє і цього разу, чи звернеться від до Європейського суду з прав людини? Адже до того часу, Україна скоріш за все вже буде асоційованим членом ЄС, тому, виходячи з його логіки і оцінки судової системи, влада добереться і туди.