Результат пошуку зображень за запитом "вуличне освітлення"

Франківці в соцмережах активно скаржаться на неналежне освітлення вулиць обласного центру. Ситуацію на Пасічній описала Natalija Zorij‎, – пишуть Версії.

«Світловий день скоротився і світає вже далеко не о сьомій! А ліхтарі на вулицях нашого прекрасного міста, яке як так люблю, чомусь погасли в 7.10 ранку. В темряві двічі вляпалась в калюжі – дощик падає! Але це не найгірше. Бо найгірше, що на НЕОСВІТЛЕНОМУ пішохідному переході водій не зауважив пішоходів! Ледве встиг загальмувати на слизькій мокрій дорозі», – обурюється франківчанка.

Користувачі підтримали дописувачку і зазначили, що така ситуація не тільки на вулиці Пасічній.

«Не тільки на Пасічній, а і на Хоткевича, Івасюка, взагалі щось дивне з тим освітленням уже з місяць!», – прокоментувала Galina Danio.

«По вул.Івасюка  темна ніч машини фарами засліплюють одне одного.На Максимовича темінь така що їхати страшно». – додала франківчанка.

Директор КП “Івано-Франківськміськсвітло” Віктор Синишин відзначив, що «все буде гаразд! І буде світло в період сутінків!». «На даний час проводяться роботи по зміні графіків ввімкнення/вимкнення вуличного освітлення у відповідність до світлового дня. Через тиждень буде переведено годинник і час ввімкнення/вимкнення знову зміниться», – додав чиновник.