За інформацією  «Галицького кореспондента», голова фракції «Свобода» в обласній раді  Василь Попович сьогодні обдзвонив колег-депутатів і дав вказівку не з’являтися 20 вересня на позачергову сесію обласної ради, де вдруге буде розглядатися проект угоди між державою Україна, «Шеврон Юкрейн Б.В.» та ТзОВ «Надра Олеська» про розподіл вуглеводнів на території Олеської площі.

«Остаточно ще не вирішили… Можливо, фракція «Свобода» взагалі не буде брати участь у голосуванні», – сказав у коментарі «ГК» Василь Попович. Втім, «свободівець» запевнив, що він як голова фракції таки прийде на сесію, аби пояснити позицію своїх однопартійців.

Нагадаємо, після повідомлення в ЗМІ про те, що «свободівці» вимагають у компанії «Шеврон» 450 млн. доларів за дозвіл працювати на західній Україні, прес-служба «Свободи» повідомила, що у партії  розглядається питання про доцільність участі у позачерговій сесії.

Як повідомляв «ГК», 20 серпня Івано-Франківська обласна рада не підтримала угоду з американською компанією «Шеврон» про видобуток сланцевого газу на території області. Голосів не дали опозиційні фракції «Свобода» та «Батьківщина».