– Спочатку 23 жовтня не було кворуму для проведення сесії, потім 30 жовтня депутати відмовилися затвердити список, який ми підготували. Таким чином вони перекреслили результат піврічної роботи ініціативної групи. Ми пройшли всі формальні процедури й залишалося просто технічне голосування, яке депутати провалили. Чомусь вирішили, що це питання має розглядати новий склад ради — але це ж питання не по землі і не по майну! А таким чином громадськість вже усунули від процесу формування виконкому, комітетів, комісій, — говорить Богдан Савчин голова ініціативної групи.

За словами представників громадських організацій та об’єднань, які беруть участь у створенні Громадської ради, таким чином депутати, зокрема “свободівці” також намагаються вплинути на процес формування громадського контролю за діяльністю місцевої влади, зробити громадську раду підконтрольною партійним чи власним інтересам.

Нагадаємо, що учора ініціативна група поширила звернення до новообраних депутатів та кандидатів на посаду міського голови з вимогою негайного ухвалення рішення про затвердження складу Громадської ради на першій сесії міськради.