Щодо участі у виборах – то 57% респондентів зазначили, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах. Вагаються щодо участі – 22% опитаних, можливо візьмуть участь – ще 9% респондентів. Про малоймовірність участі у виборах зазначили 12% респондентів. 

67% виборців готові підтримати свободівця Руслана Марцінківа на виборах міського голови Івано-Франківська. За Петра Шкутяка від «Європейської Солідарності» готові проголосувати 7% опитаних, за Наталію Сербин від «Української Галицької Партії» – 4,9%. За Дмитра Богачова від партії «Слуга народу» мають намір голосувати 2,1 % опитаних, а за Василя Стефанишина від ВО «Платформа громад» – 0,5. Поки-що не визначились кого підтримати на виборах міського голови 18,5% іванофранківців.

Серед електоральних вподобань іванофранківців лідерами у рейтингу партій до обласної ради є партії «Свобода» та «Європейська солідарність», яких готові підтримати 34,3% і 11,7% відповідно (серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором). Також серед виборців і визначених 8,5% мають намір проголосувати за партію «УДАР», 7,5% – партію «За майбутнє», 5,1% – партію «Батьківщина». Близько до прохідного бар’єру – Українська галицька партія з рейтингом 3,8%. За партію «Голос» готові проголосувати 2,3% виборців, за «Платформу громад» – 2,1 %. Рейтинг інших політичних сил – нижче 2%. Не визначились із вибором близько чверті опитаних.

«Аналізуючи хід виборчої кампанії, систематично проводячи соціологічні опитування, спостерігається значний приріст рейтингу партії «УДАР» в Івано-Франківську. Натомість, помітних електоральних втрат на місцевому рівні зазнають партії «Слуга народу», «Європейська Солідарність» й «Батьківщина»», – повідомили в  «Клубі виборців» Івано-Франківська. 

 

1. Свобода 34,3%
2. ЄС 11,7%
3. УДАР 8,5%
4. За майбутнє 7,5%
5. Батьківщина 5,1%
6. Українська галицька партія 3,8%
7. Голос 2,3%
8. Платформа громад 2,1%
9. Інша партія 5,2%
10 Не визначилися 19,5%


ГО «Клуб виборців» проводив опитування мешканці Івано-Франківська  від 18 років і старших. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, освітою та територією проживання. Вибіркова сукупність: 800 респондентів (похибка не більше 2,3%). Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face).  Терміни проведення: 7-11 жовтня 2020 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!