Народний депутат повідомив, що наразі активно працює над інфраструктурою дошкільних та загальноосвітніх закладів. Проте, стримуючими факторами для розвитку краю загалом досі залишається вкрай незадовільний стан дорожньої інфраструктури.

«Ми повинні зробити все, щоб в державному бюджеті і в державному Дорожньому фонді, який буде працювати з 2018-го року, знайти відповідь на питання: як все-таки продовжити вирішення проблеми доріг в гірській місцевості. Це і дорога Косів-Кути і Тюдівська ділянка. Це і Яблунів-Космач. Це і дорога Р-62 (Криворівня-Чернівці) в межах Верхнього Ясенова-Білоберізки. Це Снятинськй район – Стецева-Тулуків. Це ті основні транспортні магістралі, відновивши які в найближчий час, ми зможемо на вищий рівень підняти економічний потенціал краю. Ми бачимо, як відновлення дороги Р-24 вже сприяє розвитку туризму. Адже, зараз близько десяти нових готельно-відпочинкових комплексів будується на Гуцульщині. Це приклад, коли гривня інвестована в дорогу дає, як мінімум декілька гривень назад, які повертаються до бюджету», – заявив Юрій Соловей.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Юрій Соловей добився виділення 50 млн. грн.  для поточного ремонту в нижньому шарі дороги р-24.

У 2015 році за ці кошти були поточно відремонтовані ділянки автошляху р-24 на Кривопільському перевалі та від Косова до Стопчатова. А також розпочатий ремонт автошляху від Косова до Верховини. Крім того, цьогорічне рекордне фінансування на ремонт дороги Р-24 не обійшлося без неодноразових депутатських запитів до уряду народного депутата Юрія Солов’я.

І в результаті, Верховинський район отримає 44 мільйони гривень з Державного бюджету на ремонт доріг у районі.

«Дороги – це ключове питання, стратегічне. Вже за два роки нам вдалося залучити понад 100 мільйонів гривень на дорогу Р-24, 220 мільйонів гривень – на ділянку дороги в межах Снятинського району на дорогу Івано-Франківськ-Чернівці. Тож мешканці Снятинщини можуть спокійно добратися, як до Чернівців так і до Івано-Франківська. Але найосновніше те, що інвестори, які раніше не були готові вкладати свої кошти, сьогодні вже не бояться інвестувати в цей край, тому, що інфраструктура там вже на достатньо хорошому рівні», – відзначив парламентар.

Читайте також:

Прикарпатський нардеп Юрій Соловей пролобіював виділення мільйонних коштів на ремонт дороги Івано-Франківськ-Чернівці (див. ВІДЕО)

Юрій Соловей: завдяки спільній роботі у 2017 році Верховинський район отримає рекордні кошти для ремонту доріг

На Прикарпатті відремонтували дороги на понад мільярд гривень (фото)