Результат пошуку зображень за запитом "star face family"
Засновник та генеральний директор Центру краси та моди “StarFaceFamilyОлександр Грабовський зауважив, що у місті мешкають безліч талановитих творчих людей, які створюють якісні речі та надають такі ж послуги, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Ми за якісне дозвілля. Це буде свято для дівчат, які готуються до показу два місяці”, – сказав він.

Під час кастингу обрали 20 дівчат. Звертали увагу на візуальні дані, комунікабельність та вміння пояснити, для чого їм конкурс краси. Організатори зазначили, що вони не обмежилися формами 90-60-90, адже головне, щоб дівчина була привабливою, цікавою та розумною.

Проектна директорка Ольга Галушка повідомила, що для дівчат проводять різноманітні майстер-класи по догляду за обличчям, етикету, навчають правильно позувати для фото- та відеокамер. Також учасниці відвідують спортзал.

“Два місяці дівчата не забивають голову непотрібним. Ми створюємо для цього умови”, – додав Олександр.

Маркетинг-директор Петро Кочержук сказав, що їхній захід відрізняється від інших конкурсів краси процесом підготовки.

“Дівчата інколи приходять з хибними уявленнями про цю сферу. Треба, щоб вони не уявляли себе моделлю, а жінкою, леді. Мода і стиль – це поняття естетики”, – сказав він.

Після участі у святі дівчата зможуть підписати контракт з модельним агентством. На гостей очікують цікаві покази, гарна музика та розіграші призів.

SFS s's 2017 Promo (IF)

Приєднуйся до світової культури разом із Star Face Family!Представляємо Вашій увазі, фантастичних учасниць нового сезону іміджевого свята краси та моди Star Face of the Season s's 2017. Краса у простоті – переконайся в цьому і ти. 12 травня / готель "Надія" (зал "Національний") 🏛 #starfacefamily #starfaceoftheseason #starfacegirls #starfacemodels

Posted by Star Face Family on Friday, April 14, 2017