Капітальний ремонт доріг у місті Івано-Франківську призупинено через те, що казначейство не розраховується з підрядниками. Про це «Наші Гроші» повідомив Андрій Шуневич, директор підприємства ТОВ «Івано-Франківськавтодор».

«На сьогоднішній день ситуація з капітальним ремонтом доріг в місті Івано-Франківську катастрофічна тому, що за виконану вже роботу грошей не виплачують і хоча в цьому році можна було б ще багато ремонтів зробити, через величезну заборгованість казначейства перед підрядниками, які виконують ці роботи, практично всі роботи з капітального ремонту доріг в м. Івано-Франківську зупинено», – розповів Шуневич.

Так фірма «Івано-Франківськавтодор» за останній рік виграла чотири тендери Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому на загальну суму 14,14 млн грн. Натомість із цих 14 мільйонів, повідомив Шуневич, підприємство отримало за виконані роботи лише 38 тис грн. Нагадаємо, у грудні 2012 р. управління уклало з фірмою угоди на вибірковий капітальний ремонт вулиці Сагайдачного за 2,94 млн грн. і вулиці Національної Гвардії за 2,22 млн грн. У вересні цього року те саме управління замовило фірмі вибірковий капремонт вулиці Галицької за 5,74 млн грн., а також вулиці Василіянок за 3,24 млн грн. Компанію «Івано-Франківськавтодор» заснували Андрій Шуневич та Ігор Возний, депутат Надвірнянської міської ради (Івано-Франківська область). На вибори 2012 р. Возний від «Сильної України» Сергія Тігіпка.