А як інакше, якщо кругом всі стверджують: аби заробити на власну квартиру, потрібно мінімум 15-20 років нічого не їсти, не купувати, нікуди не їздити та обмежувати себе практично у всьому. Є ще варіант працювати десятиліття за кордоном чи бути нечесним на руку. Або ж запрягтись в іпотечну чи кредитну кабалу і пів життя платити банкам. Але з суворою банківською політикою житло виходить “золотим”, бо з часом розумієш, що за ці гроші можна було придбати як мінімум 2-3 квартири в новобудові від забудівника в Івано-Франківську.

Вихід з порочного кола запропонували самі ж забудівники – розтермінування. Це стало порятунком для багатьох сімей, котрі мріяли придбати комфортне житло, не встрягаючи у захмарні кредити. Плюсом купівлі квартири в розстрочку є можливість не чекати, поки вся сума буде «на руках», а інвестувати у своє майбутнє житло поступово.

Забудівники в Івано-Франківську пропонують різні програми розтермінування:безвідсоткове розтермінування, з першим внеском і без нього, у національній валюті або іноземній, на період будівництва або після введення будинку в експлуатацію.

Проте найвигідніші умови у ЖК “Левада” (https://levada.if.ua) –перший внесок 0% та розтермінування у гривні при придбанні квартири у житловому комплексі “Галицький”.

Такого ще не було! Термін дії акції – обмежений, тому поспішайте обрати квартиру своєї мрії!

Звертайтесь в офіс ЖК “ЛЕВАДА”: м. Івано-Франківськ, вул. В. Стуса, 40.

ЖК «ЛЕВАДА» – З НАМИ ЗАВЖДИ НАДІЙНО І ВЧАСНО!

Дізнавайтеся більше на https://levada.if.ua