Результат пошуку зображень за запитом "кір"

А ситуація щодо захворювання на кір погіршилася з жовтня місяця. «Я працюю вже 17 років в освіті і такої неконтрольованої ситуації в плані пандемії напевно не було. Хіба може згадати ситуацію з, так званим, свинним грипом, пишуть Версії з посиланням на .

Почалася вона настільки швидко. Бо переважно це був січень-лютий місяць, на ці місяці коли десь погодні умови були більш критичними. На сьогоднішній день якщо брати не тільки наш район, а ще й найближчі ОТГ які є в складі району, то, фактично, можна сказати, що ситуація з кором погіршилася суттєво вже починаючи з жовтня місяця. Бо деякі заклади призупиняли свою діяльність ще до осінніх канікул. А в деяких приходилося канікули зміщувати, для того, щоб цю ситуацію врегулювати. В принципі, деякий час було затишшя, тобто, не було таких суттєвих по школам інформацій про те, що знову є якісь спалахи. Але буквально тиждень тому знову десь сигнали ці поновилися», – відзначив Степан Северилов, начальник відділу освіти Надвірнянської РДА. Ситуацію в навчальних закладах намагалися контролювати шляхом продовження канікул та обмеження проведення масових заходів. Однак, хвороба таки дала про себе знати – тож прийшлося зупинити навчальний процес.

«По місті Надвірна вже з’явилися офіційні повідомлення, де батьки зверталися в інфекційну лікарню, десь до лікарів щодо перебігу цієї хвороби. У нас ситуація моніториться по Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Минулого тижня там була певна кількість хворих і ми поки що стабілізували ситуацію за рахунок локалізації. Тобто, 9 клас переміщено в окреме крило, десь зупинені масові заходи і тримається ситуація під контролем – поки що зростання нема. Але сигнал дуже неприємний був позавчора відносно Надвірнянської ЗОШ №3 – це велика двозмінна школа, там порядка 900 учнів і справа в тому, що було 7 офіційних повідомлень, але за інформацією батьків – це набагато більша кількість, які не зверталися, або зверталися до сімейних лікарів. Відсутні там вже понад 22% учнів. Тому ми прийняли рішення звернулися до комісії щодо того, щоб ініціювати закриття школи на карантин», – додав освітянин. За попередньою інформацією відновити навчальний процес у Надвірнянській школі №3 планують 10 грудня.