http://dance.stb.ua/wp-content/uploads/sites/4/2016/12/30/ilona-fedorko-i-vlad-kurochka.jpg

Шістку кращих танцівників знов розбили на дуети. Так, мужньому і сильному Владу Литвиненко дісталася тендітна і зворушлива Ілона Федорко. Про це пишуть Версії з посиланням на СТБ.

судьи шоу

Конкурсанти станцювали пристрасну постановку від хореографа і екс-учасниці проекту «Танцюють всі!» Катерини Белявскої. Для Ілони такий образ був незвичним, адже раніше дівчині не доводилося бути пристрасною з чоловіком.

литвиненко и федорко

А ось Богдану Урхову дістався чоловічий дует. У парі з Каєм Лінем учасники продемонстрували відважність і сміливість. Перед глядачами вони з’явилися в образах альпіністів – підкорювачів вершин.

Кай Линь и Богдан Урхов

Влад Курочка став учасником справжнього експерименту. Бі-бой вперше спробував себе у бродвейському джазі в дуеті з Каєм Лінем. А керував творчим процесом вихованець «Танцюють всі!» – Микола Бойченко. Історія номеру була взята з фільму «Готель «Гранд Будапешт»». Влад перетворився на незграбного портьє, а Кай – на справжню зірку.

Також Влад Курочка став учасником ще однієї веселої історії разом з Ілоною Федорко. Учасники станцювали фрагмент з фільму «Вечори на хуторі біля Диканьки», знятого за твором Н.В. Гоголя. На сцені відбулося побачення Чорта і Солохи! А сама Ілона зізналася, що нарешті навчилася фліртувати.

Ще одну казкову історію розповіли в танці Влад Литвиненко і Міхай Унгуряну. Вони перевтілилися в героїв фільму «Чарлі і шоколадна фабрика». Під час номеру Влад став господарем шоколадної фабрики – багатою і одночасно самотньою людиною, а Міхай – хлопчиком з бідної сім’ї.

Крім того, Міхай занурився ще в одну історію, взяту з фільму «Поводир». Разом з Богданом Урховим вони станцювали зворушливу постановку від екс-учасника шоу і хореографа Дмитра Масленникова.

михай унгуряну и богдан урхов

Крім того, в ефірі шоу виступили вибулі учасники проекту. Своїм номером здивували Нікіта Митрофанов і Єва Уварова. Танцівники підготували номер у стилі вог. Також на сцену проекту повернулися Архип і Артем Квасові. Вони виступили разом з їх тренером – Артемом Spitfire.

Справжнім сюрпризом став номер від екстраординарного балету «D’Arts» під керівництвом Миколи Бойченка. Також глядачі побачили запальний колектив «OpenKids», який виконав пісню «Круче всех».

І кульмінаційним моментом шоу стало оголошення результатів глядацького голосування. 6 місце зайняв Кай Лінь. 5 місце – Ілона Федорко. 4 місце – Богдан Урхов.

Почесне третє місце посів Влад Литвиненко. А головними претендентами на перемогу, за версією телеглядачів, виявилися Влад Курочка і Міхай Унгуряну. Переможцем 9-го інтернаціонального сезону шоу «Танцюють всі!» став Міхай Унгуряну.