2 березня телеканалу НТК виповнюється 11 років! У 2002-му світ побачила перша інформаційна програма “Події”.

Телеканалу НТК - 11 років!

Сьогодні коломийські глядачі мають нагоду переглядати десятки різноманітних телевізійних програм, як серйозного аналітичного, так і розважального характеру. Телерадіокомпанія «Нове Телебачення Краю» – це єдине телебачення Коломиї та Коломийського району. З моменту заснування та донині канал очолює директор Дем’янюк Василь Михайлович, головний редактор Приходько Тамара Михайлівна.
Авторські проекти журналістів телекомпанії НТК нагороджені дипломами різноманітних конкурсів. Щодня аудиторія каналу має змогу дізнатися про найважливіші та найцікавіші події, які трапилися у Коломиї та Коломийському районі у випуску новин «Події дня» та «Події тижня».
У програмній мережі каналу передбачені щоденні новини, прямі ефіри з публічними людьми. Телеканал «НТК», за соціологічними дослідженнями, має велику постійну аудиторію, яка особливо любить переглядати новини та вітання. Потенційна аудиторія каналу 150 тисяч осіб. Це люди різних вікових груп, адже програмна концепція каналу передбачає актуальні, аналітичні програми для дорослих, розважальні та пізнавальні для дітей і підлітків!