Допомогу для 72 бригади збирали по всій області. До акції «Миколай для Воїна» крім навчальних закладів долучили сільські ради та церкви Прикарпаття.

«Ми маємо дуже гарну, легендарну 72 бригаду, знаємо їх дуже добре, особисто. Це сильні хлопці, патріоти України. Ми їм допомагаємо, чим можемо. Новий рік 72 бригада проведе зі смачною їжею і з гарним настроєм», – відзначив Назарій Кішак, член правління Івано-Франківської Міської Асоціації АТО, пишуть Версії.

Мешканці Делятинської ОТГ всією громадою долучилась до акції, яку ініціювала Міська Асоціація учасників. За три дні тут встигли назбирати багато необхідних речей – теплий одяг, продукти та ліки від застуди.

Сьогодні бійці догружаються у центрі Волонтерів Прикарпаття та в селі Микитинці, де також долучилась громада села й школярі.

«Наше село завжди підтримує бійців на сході. Громада піклується про наших захисників. Адже, вони, далеко від дому, бережуть нашу тишу та спокій», – підкреслив Роман Сметана, заступник голови Микитинецької сільської ради, учасник АТО.

Вантажівка з подарунками для воїнів вирушить на лінію розмежування 21 грудня.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!