Як розповіла керівниця центру “Івано-Франківськ Позитум” Галина Дичковська, в нашому суспільстві 98% населення потребує допомоги, або спілкування з психотерапевтом, пишуть Версії з посиланням на  Бліц-Інфо.

“Я працюю з глибокими травмами, але психотерапевтичної допомоги в нашому суспільстві потребують практично всі. Навіть успішні люди звертаються за порадами. Вірю, що наше суспільство доросте до того, що візит до психотерапевта стане нормою”,- вважає Дичковська.

Психотерапевт каже, що людям на таких тренінгах головне не почути щось загальне, вони приходять за порадою. Втім Галина Дичковська переконана, що відповідь на будь-яке питання чи вирішення проблеми є всередині кожного з нас.

“Люди просто хочуть почути від мене, що вони здатні впоратися. Цей захід відбувається вперше. Студенти, майстри, психотерапевти будуть по дві години давати майстер-класи, щоб люди побачили, як це відбувається. Норма – це 10 зустрічей. Проте, наші люди не готові до такого формату і хочуть все вирішити за 2 години. Я такі двогодинні консультації називаю “таблетка аспірину”. Вони тимчасово знімають душевний біль”, – підсумовує керівниця центру.

Одна з учасників тренінгу Юля Хома розповідає, що прийшла сюди, щоб навчитися чомусь новому.

“Такі заходи цінні для суспільства, вони дають багато в розумінні себе і світу. Адже з кожної ситуації в житті можна взяти щось своє”, – вважає дівчина.

За словами засновниці навчального простору “Ресурс” Наталі Перцович, схожі заходи будуть проводити і надалі. Окрім того в планах розширити їх кількість і смислове навантаження.

“В нас є плани працювати з молоддю і педагогами. Оскільки новий закон зобов’язує вчителів проходити тренінги. Ще плануємо проводити багато заходів для пересічних людей, розповідати про політику, фінансову грамотність, оскільки часто громадяни цього не розуміють. В нашому навчальному просторі можна відновити свій ресурс і поповнити його”, – анонсувала Перцович.

Протягом дня учасники тренігу вчилися малювати свої мандали, шукали свою красу, активували ресурси. В програмі також трансформаційна гра «Відтінки моїх стосунків», майстер-клас “Майстер свого світу” та підсумковий тренінг “Територія БОБРА: Самоусвідомлення або як навчитися жити власним життям і не жити життям інших на прикладі бобра”.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!