Результат пошуку зображень за запитом "ірена карпа"

“Ти, блін, не жила, ти перша будеш тікати і верещати, якщо до тебе прийде диктатор, ти поняття не маєш, як це, коли немає свободи, коли ти не можеш сказати те, що ти хочеш, бо тебе загребуть. Як мого прадіда за підшивку журналу “Просвіта” відіслали в Сибір. Ці дебіли малі, вони цього не знають, їм усе було дано: бери, їж, ось, на тарілочці”. Про таке в суботу, 15 червня, розповість у програмі “Рандеву з Яніною Соколовою” українська письменниця та співачка Ірена Карпа.

Крім того, ведуча запитає в Ірени Карпи про цінності Майдану, про її життя у Франції, про її творчість та плани та чи збирається вона покинути Париж і повернутися до України.

Довідка. Ірена Карпа – українська письменниця, співачка, журналістка, телеведуча. Авторка дев’яти книжок, серед яких “Знес паленого”, “50 хвилин трави”, “Перламутрове порно”. З жовтня 2015 року – перша секретарка з питань культури Посольства України у Франції, пишуть Версії з посиланням на 5 канал.

 

 

Анонс. Ірена Карпа- гостя "Рандеву з Яніною Соколовою"

«Ти дурепа! Ти перша будеш тікати, якщо до тебе прийде диктатор. Ти поняття не маєш як це, коли немає свободи, коли не можеш сказати те, що хочеш…» – Karpa IrenaУкраїнська письменниця та співачка, яка вже декілька років проживає у Франції Вже завтра о 20:00 Рандеву з Яніною Соколовою

Опубліковано Рандеву з Яніною Соколовою Пʼятниця, 14 червня 2019 р.