news-image: Вони ростуть, як гриби після дощу, - прокурор Прикарпаття просить допомоги у боротьбі з гральними залами

Про це під час брифінгу для ЗМІ повідомив прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк,присвяченому результатам роботи органів прокуратури за перше півріччя 2017 року. Про це пишуть Версії з посиланням на  Бліц-Інфо.

Як відомо, минулого тижня правоохоронці вилучили гральні автомати у франківському “СпортЛото”, що розміщувалось на Міцкевича. Слід зауважити, обшуки та вилучення техніки у цьому приміщенні вже проводились не вперше. Наразі на дверях закладу повісили табличку “Технічна перерва”. Тож сьогодні журналісти поцікавились у прокурора, чи закрили нарешті цей заклад.

Олександр Стратюк скаржиться, що гральні заклади на Прикарпатті ростуть, як гриби після дощу.

“Тільки закриєш один, як на його місці з’являється інший. Справа у тім, що техніка для роботи такого закладу коштує копійки, а прибутки від нього великі. Тому й виходить, що заклад закрили, триває слідство, а на його місце приходить хтось інший, орендує приміщення та відкриває новий гральний зал. Часто, під прикриттям законних дердавних лотерей. У деяких приміщеннях зали закривали по кілька разів, вилучали всю гральну техніку. До прикладу, лиш у цьому році вилучили близько 300 одиниць гральної техніки. Ми працюємо постійно у цьому напрямку, однак проблема є.  Я розраховую на допомогу активістів, журналістів, громадськості, які будуть повідомляти про такі заклади”, – підкреслив прокурор.