Про це повідомив народний депутат Мустафа Найєм в Telegram.

“Підтверджується інформація про те, що штаби Юлії Тимошенко і Володимира Зеленського ведуть переговори про об’єднання зусиль у другому турі президентських виборів”, – повідомив нардеп.

Найєм пише, що по одній з відомих йому версій, лідер “Батьківщини” готова підтримати Зеленського в обмін на підписання меморандуму про створення парламентської коаліції, пишуть Версії з посиланням на УП.

За його словами, головне завдання цієї коаліції – зміна законодавства і впровадження двотурової системи проведення парламентських виборів.

“У цій моделі вибори проводяться виключно на пропорційній основі, в два тури. Партія, яка виграє, отримує 51% місць в парламенті, формує більшість і, відповідно, склад Кабінету міністрів”, – написав депутат.

На думку Найєма, така домовленість фактично означатиме, що Зеленський оголосить своїм прем’єр-міністром Тимошенко.

“Ми не знаємо, на якій стадії знаходяться переговори і чи погодиться лідер президентських перегонів на таку підтримку, але очевидно, що такий союз стане великою проблемою для Петра Порошенка і сильно підкосить імідж “несистемного кандидата” і “провідника нових сил” Зеленського”, – додав Найєм.

Водночас, джерела в штабі Зеленського назвали інформацію про переговори з Тимошенко “маячнею”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Екзит-пол: Зеленський набирає 30,4%, Порошенко другий