Тіна Кароль оголосила про Всеукраїнський турі «ТІНА», в рамках якого співачка дасть 55 концертів в 35-ти містах України.

Нова концертна програма Тіни Кароль – це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановок в стилі modern and contemporary, пишуть Версії.

«Багатогранність жінки – це втілення єдності і боротьби протилежностей. Ми любимо і ненавидимо, ми ображаємося і прощаємо, втрачаємо надію і знову свято віримо. Цей концерт про те, якою різною може бути любов. Я заспіваю про те, що справжня любов ніколи не перестає, а продовжує бути, жити, творити і радувати », – говорить співачка.

Тіна Кароль їде в тур на підтримку свого нового альбому – в концерті прозвучать, як прем’єри пісень, так і кращі хіти співачки. Окремою фішкою стане пряма life-трансляція концерту на великих екранах. Буде використана багато камерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами.

Над прямою трансляцією буде працювати режисерська команда на чолі з Максимом Деліергіевим. Глядачі зможуть побачити те, що не видно із залу для глядачів, розгледіти кожну прожите емоцію улюбленої співачки. Сучасна хореографія, живий звук, світлові та відео спецефекти зроблять шоу яскравим і наповненим всій палітрою почуттів.

Майбутній Всеукраїнський тур обіцяє бути наймасштабнішою в гастрольної історії співачки. У багатьох містах Кароль зіграє по кілька концертів поспіль. Однак в рідному місті відбудеться тільки один виступ співачки. Концерт Тіни Кароль запланований на 5 грудня в Івано-Франківському облмуздрамтеатрі ім.І.Франка.

Читайте також:

Концерт зіркової франківчанки Тіни Кароль: тиснява, агресивний натовп та російськомовні пісні (фото, відео)

У мережі з’явився запис виступу у Калуші ще зовсім юної Тіни Кароль (відео)