Що відомо про нового очільника Тисменицької РДА? Версії зібрали дані з відкритих джерел про кандидата на посаду керівника району.

Нагадаємо, у вересні 2019 р. президент Зеленський звільнив всіх голів РДА на Прикарпатті. Для пошуку «нових» кандидатур запустили проект «Ліфт». Заповнити анкету та подати резюме можна було онлайн. На посаду очільника Тисменицького району подали анкети 115 претендентів – до слова це рекорд на Франківщині. 43 анкети відсіяли одразу, а 61 кандидатуру подали на розгляд голові ОДА.

Наразі кандидатура голови Тисменицької районної державної адміністрації – на розгляді Кабміну і Офісу президента.

45-річний Ростислав Нестерак декларацію кандидата на посаду голови Тисменицької РДА подав в НАЗК 24 жовтня.

У звіті про доходи він вказав, що разом з дружиною та двома синами проживає в Івано-Франківську.

Квартира площею 66.6 м² за документами належить дружині. Вона стала власницею нерухомості в 2016 році. А в декларації за 2015 рік Ростислав Нестерак не вказав жодного житла – графа “Об’єкти нерухомості” залишилась незаповненою. Тож де на той час мешкала родина – залишається таємницею.

До слова, пунктом 2 частини першої статті 46 Закону України «Про запобігання корупції» передбачено, що суб’єкт декларування повинен задекларувати усі об’єкти нерухомості, що належать йому та членам його сім’ї на праві приватної власності, включаючи спільну власність, або перебувають у них в оренді чи на іншому праві користування, незалежно від форми укладення правочину, внаслідок якого набуте таке право.

Автівки родина не має.

Також Нестерак за чотири роки, відколи почав оприлюднювати е-декларації, не декларував жодних заощаджень. З 2015 року родина живе виключно на зарплату та соціальну допомогу по народженню дитини.

В 2015 році загальний дохід Нестераків становив 190 711 гривень, в 2016 – 138 261 гривню, в 2017 – 194 582 гривень, а в 2018 – 271 149 гривень.

Ростислав Нестерак займає посаду начальника Калуського районного відділу Управління ДМС України в Івано-Франківській області. В 2015 році пройшов “люстраційну” перевірку.

Має сторінку в соцмережі ФБ.

Згідно даних особистого профілю – навчався в 19 школі Івано-Франківська та Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Багато подорожує. Захоплюється боксом та футболом.

Світлина від Ростислава Нестерака.

Світлина від Саши Макогона.

Світлина від Ростислава Нестерака.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!