Як поясний сам затриманий депутат, він квапився у Підвербці «порішати за будову» з Коцабою. Медосвідчення водій відмовився проходити та стверджував, що не вживав спиртного, пишуть Версії.

В березні 2015 року Василь Дриндак був визнаний судом винним у вчиненні корупційного правопорушення. 

Займаючи посаду директора ПП «ДВС» він вчинив привласнення чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем. Також Дриндака обвинувачували у підробці документів.

В суді довели, що депутат привласнив майже 140 тисяч гривень. Ці кошти були виділені з державного бюджету на виконання робіт з будівництва 97-ми квартирного житлового будинку. Замовником виступало Міноборони.

Вирок суду – 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків.

Однак, оскільки Дриндак визнав вину, щиро розкаявся у вчиненному, критично оцінив свій вчинок, сприяв розкриттю злочину, відшкодував заподіяні збитки, а обставин, що обтяжують покарання, судом не встановлено, вирок пом’якшили.

Дриндака звільнили від відбування призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі, встановивши іспитовий строк – 3 роки та зобов’язали не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання або роботи, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.