Пов’язане зображення

Тому OBOZREVATEL вирішив розповісти, які міфи про секс не мають нічого спільного з реальністю. Про них давно вже пора забути.

1. Чоловіки більше хочуть сексу

Існує міф, що чоловіки хочуть сексу більше, ніж жінки. Насправді — це не так. Жінки, як і чоловіки відчувають потяг до протилежної статі, просто не завжди відкрито це проявляють.

 Цікаво й те, що чоловіча сексуальність в найбільшій мірі проявляється в 17-25 років, а ось жіноча в період 27-37 років.

Названо топ-5 міфів про секс, які давно вже пора забути

2. Під час місячних неможливо завагітніти

Багато пар до сих пір думають, що, займаючись сексом під час місячних, неможливо завагітніти. Але вони помиляються. Вся річ у тому, що сперматозоїди живуть в жіночій піхві пару днів, і у них є всі шанси дочекатися готової до запліднення яйцеклітини.

3. Мастурбація шкідлива для здоров’я

Цей міф, найімовірніше, придумали стурбовані батьки, щоб їхні діти не захоплювалися. Насправді мастурбація навіть корисна: вона знижує ризик діабету, покращує імунну систему і навіть полегшує перебіг ПМС.

4. Чим довше, тим краще

Багато хто впевнений: чим довший статевий акт, тим більше задоволення отримують жінки. Але, за статистикою, ідеальна тривалість сексу — близько 25 хвилин. 15 хвилин на прелюдію і 10 — на основну дію. Більше того, вже після 45 хвилин сексу багатьом дівчатам стає некомфортно, а деяким навіть боляче.

5. Розмір має значення

Існує таке поняття, як сексуальна сумісність. Одній дівчині для статевого акту буде досить скромних 13 см, а інший і 23 буде мало. А взагалі, справа не в розмірах чоловічої гідності, а в достатній збудженості і емоційному контакті.