Зокрема, скласти рейтинг центральних ялинок, які були встановлені в містах та районних центрах Прикарпаття.

Зовнішній вигляд головної ялинки краю, розташованої на Вічевому майдані міста Івано-Франківська не змінився у порівнянні з минулим роком: змінилося хіба що нове комп’ютерне оформлення. На відміну від Львова, у Харкові, Дніпрі в Івано-Франківську не бояться експериментувати зі штучними ялинками та незвичними світловими прикрасами, пишуть Версії з посиланням на  West News.

У пошуках відповіді, яка з прикарпатських ялинок найоригінальніша і найцікавіша, WestNews відібрав десять найцікавіших головних «красунь».

У місті Коломия засвітили головне новорічне дерево 19 грудня. Ялинку, заввишки 10 метрів, привезли із Корнича. Там вічнозелена 28 років росла на подвір’ї Василя Дутчака, який вирішив зрубати дерево, бо розлогі гілля створювали тінь, а коріння вже навіть почали руйнувати фундамент його будинку. Головний атрибут різдвяно-новорічних свят традиційно розмістили перед ратушею, причепурили минулорічними прикрасами та вогнями.

18-метрову голову ялинку міста Калуш виростили в Ценжеві Тисменицького району. Офіційне відкриття Новорічно-Різдвяних свят у Калуші відбулося 19 грудня, в день святого Миколая, на площі Героїв — біля головної ялинки міста. Цього року головна ялинка міста коштувала бюджету 2 340 гривень. Раніше на площі Героїв, окрім великої ялинки, встановлювали менші. Цього року їх не буде. Акцент буде зроблено на святковому освітленні площі.

В місті Яремче, куди на новорічні й різдвяні свята з’їжджаються тисячі туристів, відкрили головну ялинку. 15-метрову красуню привезли з селища Микуличин. Прикрасами для неї стали гірлянди та майже тисяча ялинкових іграшок. У різдвяні свята біля цієї ялинки відбуваються різноманітні фестивалі та конкурси.

19 грудня головна ялинка міста Надвірна засяяла новорічними вогнями. Цього дня також стартував культурно-мистецький проект «Файне Різдво у Надвірній». Фестиваль вже другий рік поспіль перетворює Надвірну в центр духовного, культурного та мистецького новорічно-різдвяного дійства з особливим, притаманним нашому місту, колоритом. «Файне Різдво у Надвірній» має на меті об’єднати всіх надвірнянців  та гостей міста, які відзначають свята щирими колядками та добрими віншуваннями в теплій родинній атмосфері, де справді відчувається дух Різдва.

Варто також звернути увагу на новорічні ялинки також в наступних населених пунктах:

Долина

Брошнів-Осада

Татарів

Рогатин

Косів

Бурштин