Самостійна підготовка святкового столу, подальше прибирання квартири, після закінчення свята. А ще – треба придумати розваги для дітей.

При виборі ресторану важливо врахувати ряд факторів:

  1. Вільний простір. Адже, діти не дорослі і вони, звичайно, не будуть все свято сидіти за столом. Їм необхідно місце для ігор і для розважальної програми з аніматорами, або іншим казковим героєм. Тому важливою є дитяча ігрова зона з великою кількістю розважальних атракцій, які надовго займуть увагу дітей.
  2.  Інтер’єр ресторану. Не варто обирати ресторан, де є велика кількість кришталевих люстр та інших цінних предметів. Звичайно в іграх і конкурсах немає мети влаштувати бомбардування і аніматор ретельно стежить за цим. Однак, у вас залишиться неприємний осад, якщо раптом діти випадково, що-небудь розіб’ють.
  3. Окремий зал. Окремий зал для дітей, це ідеальний варіант. Діти не заважають дорослим, дорослі спокійно відпочивають. Окреме приміщення, нехай навіть не дуже велике, дозволить спокійно розважатися дітям, не думаючи про те, що шум може кому-небудь перешкодити.
  4. Дитяче меню. Безумовно, при організації дитячого свята, варто звернути увагу на те, чим вгамовуватимуть свій апетит після веселих розваг ваші малюки. Важливо, щоб їжа була не лише смачною, а й корисною.
  5. Дитячий декор. Прикрашання дитячого свята. Деякі ресторани пропонують послуги з прикрашання повітряними кульками, декоративними надписами й навіть розмальовками. А ще можна замовити для гостей святкові ковпачки тощо.

Цим всім критеріям (і, навіть, більше) відповідає франківський ресторан «Холодець».

На території комплексу обладнано відкритий дитячий майданчик. Тут є і гойдалка, і батут, і різні гірки, а ще – настільний футбол та дитячі мотоцикли для жвавих «перегонів» по ігровій зоні.

Також адміністрація «Холодцю» пропонує послуги аніматорів, які організують для дітей танці, пригодницькі ігри, пошуки «скарбів», вікторини й подарунки. Провести ж маленьких відвідувачів у світ «магії» допоможуть фокусники. А скільки радощів викличе у малюків пінна вечірка?

 

 

А ще ресторан «Холодець» розробив для маленьких відвідувачів спеціальне дитяче меню. Де, крім смачнючих десертів (це ж не секрет, що малюки полюбляють ласощі), для дітей є різноманітний вибір поживних, а головне корисних страв.

Сплануйте ваше дозвілля якісно – відвідайте ресторан «Холодець».
м. Івано-Франківськ, вул. Дудаєва, 29А
тел. (067) 010 10 16
Facebook: https://www.facebook.com/restoranholodec/

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!