Результат пошуку зображень за запитом "побиття"
Після бійки до медичного закладу було доставлено 43-річного потерпілого, місцевого жителя. Відомості про цю подію, за повідомленням лікаря, було внесено в реєстр Єдиного обліку.

Через кілька днів, а це 21 квітня, потерпілий помер. З відповідною заявою до поліції звернувся його рідний брат. У зв’язку з цим було проведено судово-медичну експертизу тіла та встановлено, що смерть наступила в результаті набряку та стиснення головного мозку, крововиливу під оболонку мозку, закритої черепно-мозкової травми.

Відомості за цим фактом внесені до ЄРДР за правовою кваліфікацією злочину передбаченого ч.2 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження), який карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

фото з місця вбивства

Правоохоронці розпочали пошуки осіб, причетних до обумовленого злочину та встановили коло підозрюваних, одного з них затримали.

З’ясовано, що після гостини з розпиванням спиртного між потерпілим та фігурантом виник конфлікт. Разом з компанією нетверезих чоловіків вони вийшли з квартири на вулицю, де розпочалася бійка, яка призвела до вказаних наслідків.

Наразі зловмисника, 1988 р.н. раніше судимого, без постійного місця проживання, затримано в порядку ст.208 КПК України. Йому оголошено про підозру вчиненого злочину.

На даний час вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Проводиться слідство та встановлюється рівень причетності до цього злочину інших осіб із групи.