Результат пошуку зображень за запитом "Зеленський і трамп"

Президент США Дональд Трамп має намір запросити українського президента Володимира Зеленського в Білий дім, щоб там обговорити «мирову угоду» з російським лідером Владіміром Путіним. Про це Трамп сказав під час спілкування з журналістами 9 серпня, текст розмови опублікований на сайті Білого дому, пишуть Версії з посиланням на Mind.

Зокрема, прозвучало питання від журналіста:

«Чи плануєте ви запросити його (Володимира Зеленського – ред.) в Білий дім? І що б ви порадили йому, як спілкуватися з Путіним, щоб зупинити конфлікт на сході України?»

«Я думаю, що він збирається укласти угоду з президентом Путіним, і його буде запрошено в Білий дім. І ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з ним. Його вже запросили в Білий дім, і він хоче приїхати, і я думаю, що приїде. Він дуже розумний хлопець. Він хоче бачити мир в Україні. І я думаю, що він прийде дуже скоро», – відповів на це Трамп.

Трамп хоче запросити Зеленського в Білий дім, щоб схилити його домовитися з Путіним

Про яку саме угоду з Путіним ідеться, не уточнюється. Але очевидно, що саме ця тема буде в центрі розмови між президентами України і США при зустрічі, і що Трамп стоїть на позиції, що домовленість із Путіним є необхідністю.