Результат пошуку зображень за запитом "ями на дорогах"

фото ілюстративне

Титул однієї з найаварійніших трас України належить дорозі Івано-Франківськ – Стрий. Проїхати там практично неможливо, – пишуть Версії з посиланням на   ДжеДАІ.

“Місцями взагалі непроїзна. Не знаю, куди дивляться дорожники. Є такі місця, де ціле колесо машини провалюється”, – обурюється водій Василь.

Торік ями там були по коліно. Їх тоді підлатали. Однак, прожив асфальн недовго.

“Дорогу неякісно латають. Консистенція дорожнього покриття неправильна. Коли стелять новий асфальт, певно, не додають ту кількість бітуму, яка необхідна. От вам і результат – порізані колеса, погнені диски”, – розповів Ігор Горук, водій.

Мости і дороги на балансі Служби автомобільних доріг області та латанням ям займається Облавтодор. Підприємство лагодить дороги старезною технікою та за стародавніми технологіями.

“Чомусь всі нарікають на Службу автомобільних доріг, але САД не ліквідовує ями на дорогах. Чомусь Облавтодор вважає, що це їх пріоритет, що власне вони повинні цим займатися. Хоч можливостей в них таких нема”, – пояснює Василь Буджак, нчальник САД в Івано-Франківській області.

В Облавтодорі зустрічатися з журналістами не захотіли. Найпевніше, сказати немає чого. Тож трасу і далі вбиватимуть, бо циндрити гроші на ямковий ремонт можна вічно.