заступник директора Галицького національного природного парку Володимир Бучко

 

Забрати тварин погодилися зоозахисники з Івано-Франківщини. Яким був переїзд й де тепер мешкають тварини?

Історія порятунку трьох лисенят розпочалася з допису у соцмережі. У ньому йшлося про те, що в селі Ярмолинці в закинутій хаті знаходяться троє лисенят. Вони приблизно тритижневі, мама до них не повернулася. Волонтери мали три дні, або ж малечу забрали б мисливці для притравки собак, – пишуть Версії з посиланням на   Суспільне Вінниця.

З Івано-Франківська приїхали забирати лисенят волонтери.

“Дикі тварини в нашій державі не захищені законом. Мова йшла про те, щоб перевезти їх в заклади, які найкраще забезпечать їхнє існування. “, – розповіла прикарпатка Іванна Бардас.

Іванна повезла лисенят до Галицького національного природного парку. Дорогою робили зупинки, аби тваринки подихали повітрям й відпочили. У парку прийняли нових мешканців і відзначили, що у дикій природі в таких маленьких лисенят багато ворогів, тому висока смертність.

“Завжди є високий ризик випускати у дику природу лисенят, вирощених в неволі. Тому, що вони безпечніше ставляться до людей і не мають необхідних навиків виживання”, – розповів Володимир Бучко, заступник директора Національного природного парку.

Лисенят помістили в окрему клітку на карантин, їх має оглянути ветеринар. Потім переселять до вольєру. Коли вони підростуть – їх випустять у парк хижаків, де майже напіввільні умови.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!