В тролейбусах недавно облаштували новенькі компостери. Кондукторів перепрофілювали на контролерів, а квиток напроїзд можна придбати у водія. Таке нововведення запровадила дирекція КП “Електроавтотранс”.

У  тролейбусах, які курсують містом, працюватимуть компостери. Як каже керівник КП «Електроавтотранс» Леонід Яківець, маршрути № 4 і № 6 почали працювати без кондукторів раніше.

Квитки видають водії, як правило, впускаючи пасажирів через передні двері. Ті час від часу нарікають, бо від штовханини біля дверей щастя невелике.

Такі зміни у обслуговуванні пасажирів пояснює нестачею бажаючих займати відповідні посади. Відтак, підприємство закупило 2 сотні нових компостерів на суму понад 45 тисяч гривень.

Ці пристрої з вигляду відрізняються від звичних “радянського” зразка. Вони пластмасові. Все, що потрібно зробити пасажиру, це покласти талон в компостер і натиснути на кнопку. Компостер залишає на папері спеціальний код.

Тролейбус Івано-Франківськ

Директор “Електроавтотрансу” Леонід Яковець не виключає, що серед пасажирів знову можуть з’явитися так звані “зайці”.

Пасажири таке нововведення у міських тролейбусах оцінюють неоднозначно. Декому імпонує зручність такого контролю проїзду. Дехто вважає, що це лише пожвавить дармові поїздки.

 

Нагадаємо, Версії уже повідомляли про те що, тролейбуси у Івано-Франківську піддали модернізації. Таким чином, замість кондукторів пасажирам доведеться мати справу із забутими механічними компостерами. www.test8.dcmedia.com.ua/novunu/troleybusi-u-ivano-frankiv.