Результат пошуку зображень за запитом "дельфінарій трускавець"

В опублікованому 17 вересня рішенні Господарського суду Львівської області вказано, що музику використовували для фонового озвучення дельфінарію, однак не мали на це дозволу і не виплатили авторської винагороди, пишуть Версії з посиланням на zaxid.net.

Випадок стався ще у квітні 2018 року. Публічне відтворення музики на відео зняв працівник Організації колективного управління авторськими та суміжними правами, яка часто подає позови в інтересах правовласників.

На відео зафіксовано, що мелодія лунала із встановленого у закладі обладнання, а не була увімкнена кимось із відвідувачів. Оскільки ж це відбувалося у присутності багатьох відвідувачів, то суд потрактував це як публічне використання музики.

У судовому рішенні вказано, що адміністрація дельфінарію не надала доказів того, що мала право використовувати мелодію Daft Punk, відтак суд прийняв аргументи позивачів і зобов’язав ТзОВ «Аквадельф», яке є власником дельфінарію, виплатити компенсацію.

Загалом за порушення авторських прав суд має право призначити компенсацію від 10 до 50 тисяч прожиткових мінімумів (1921 грн). У цій справі суддя Наталія Мороз погодилася із визначеним позивачами розміром у 128 мінімумів (246 тис. грн), який і стягнули із компанії «Аквадельф». Окрім цього із закладу стягнули ще понад 7 тис. грн судового збору та витрат на правничу допомогу.

Зазначимо, адміністрація дельфінарію ще має можливість подати апеляцію на таке рішення, відтак наразі воно ще не набрало законної сили.

Дельфінарій «Оскар» у Трускавці відкрили у листопаді 2015 року. Від початку там утримувалися шість дельфінів та чотири морських котиків. Це був третій дельфінарії мережі «Оскар», інші два розташовані у селищі Кирилівка Запорізької області та місті Генічеськ Херсонської області. Після відкриття дельфінарію львівські екологи через суд намагалися довести незаконність функціонування закладу у Трускавці, але 2017 році програли судову справу.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!