Результат пошуку зображень за запитом "аваков арсен"

Ситуацію прокоментував міністр внутрішніх справ Арсен Аваком у своєму блозі на Українській правді.

Нагадаємо, прокуратура вважає, що він, ймовірно, перевищив свої обов’язки під час оформлення порушника, котрого без прав спинили в ніч на 19 червня. Тоді водій Шкоди відмовився від проходження тесту на сп’яніння, суд вже забрав у нього права на рік і оформив штраф за злісну непокору поліції. Однак порушник поскаржився в прокуратуру, що поліціянт нібито зламав йому палець.

Авакова ця ситуація обурила, адже Гончарук сумлінно виконує свої обов’язки та разом із командою врятував людину від самогубства. За це його у понеділок відзначать. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Прокурору загрожує солідний штраф, а що загрожує поліцейському, який зупинив п’яного?
А що загрожує пішоходам, якщо патрульні почнуть боятися зупиняти п’яних водіїв?

Вважаю, що це дуже тривожні сигнали і потрібна термінова, рішуча реакція держави і громадськості – час підтримати і захистити нових поліцейських, дати їм опору служити і захищати: не зламатися під загрозою реваншу старих “рішал” з нереформованих судів, не отруїтися токсичними традиціями кругової поруки та корупції колишньої правоохоронної системи!

Разом з Генеральним прокурором Юрій Луценко обговорив сьогодні ситуацію, що склалася в Івано-Франківську. Дякую за оперативність – генпрокурор особисто і об’єктивно відреагує на ситуацію – і це важливо!

Завтра старший лейтенант поліції Леонід Гончарук отримає свою заслужену нагороду. Він і його товариші, які чесно несуть службу, завжди отримають від мене повну підтримку і весь можливий в рамках закону захист.

Система важка, неповоротка і, відчуваючи загрозу – демонструє надзвичайно сильний опір. Але ми – крок за кроком – будемо йти вперед!” – йдеться у повідомленні.