Депутат Віталій Мерінов виступив зі зверненням щодо зміни місця будівництва спортивного комплексу. Проте, депутати не підтримали таку ініціативу. Всього за проголосували тільки 13 обранців, пишуть Версії.

“Спортивні споруди мають бути в Івано-Франківську Це повинна бути дискусія в правовому полі, без застосування кулаків. Ваша пропозиція зрозуміла. Я голосувати не буду. Вважаю, що це потрібно обговорювати за круглим столом. Я за спорткомплекс, але проти таких методів”, – відповів мер.

Натомість депутат Віктор Анушкевичус запропонував не “закривати це питання”. І вказав, що в Івано-Франківську є як мінімум 4 земельні ділянки, які підходять для будівництва. Це ділянка на Чукалівці, поблизу стадіону Рух, на Пасічній, поблизу Дем’янового лазу та територія поблизу 63 котельно-зварювального заводу.

“Я хотів би, щоб це питання ми не закривали. Я звертають до вас обох. Майже 10 років я проводив сесії міськради. Тому прошу не порушувати регламент і до виваженої толерантної дискусії. Палац спорту в Івано-Франківську – це дійсно нагальна річ. Тому потрібно прорахувати логістику такого будівництва. Є місце на Пасічній, поблизу Дем’янового лазу. Я вважаю, що всі необхідні мережі там є. Також є територія 63 котельно-зварювального заводу. Тож є 4 варіанти будівництва. Вважаю, що це питання не варто закривати”, – запропонував Віктор Анушкевичус.

“Ми пропонуємо земельні ділянки”, – резюмував мер.

Депутат міськради Іван Пуйда під час обговорення підтримав будівництво спорткомплексу. Але вказав, що це повинні вирішувати не тільки обласні депутати.

“Як депутати облради, які не знають, де знаходиться стадіон на Шухевича, можуть вирішувати щось там будувати”, – обурився депутат.

На сесію міськради прийшов депутат обласної ради Сергій Адамович.

“Я не переношу хамство, а це відбувалось на минулій сесії. Було кілька засідань комісії перед сесією, але їх там не було. Потрібно було дочекатись розгляду питання, а не перетворювати сесію на цирк. Якби це відбувалось до того, можна було б обговорити місце розташування. Але вони вирішили переламати сесію, через коліно. В канцелярії вже є звернення від Тисмениці та Надвірної щодо будівництва спорткомплексу у них, а не в Івано-Франківську”, –  зауважив обласний обранець.

Також він звернувся до міського голови  звернути увагу на етичну поведінку депутатів та провести з окремими депутатами навчання щодо їхньої професійної діяльності.