Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ левада"

Вигідне розташування квартир від ЖК “Левада”дозволить поєднати міський комфорт із затишком, тишею та красою навколишньої природи околиць.

Якщо ви плануєте купити квартиру в Івано-Франківську від забудовника, варто оцінити всі переваги проживання в центрі міста та на його околицях.

І одним з найважливіших чинників є ціна. Найбільший мінус житла в центрі міста – це, перш за все, висока його вартість. Квартира на околиці коштуватиме на 20-30% дешевше, ніж рівнозначне за характеристиками житло в “серці міста”.

Центр – це місце, де є безліч розваг і місць для прогулянок.Розважально-торгові центри, кав’ярні, ресторани, галереї, спортзали, державні установи, навчальні заклади, поліклініки та лікарні. Іноді саме через доступність цих закладів багато хто мріє жити у центрі. Проте в Івано-Франківську, з його компактністю, з цим абсолютно немає проблем. З будь-якої точки на околиці міста до центру можна доїхати всього за 10 хвилин.

Недоліком життя у “серці міста” також є цілодобова жвавість вуличного руху, а значить – і високий рівень шуму і загазованості. Тому любителям нічної тиші може бути некомфортно.

З ЖК “Левада”ви можете придбати житло у тихому і спокійному районі міста. Таке розташування дозволяє майстерно поєднати міський комфорт із неймовірними краєвидами навколишньої природи. А зручні транспортні сполучення дозволяють зустріти гостей з будь-якого куточка міста!

Вибір житла від ЖК “Левада” задовольнить будь-які вподобання: квартири у нових мікрорайонах не поступаються за якістю і комфортністю аналогічним у центрі міста.На Каскаді для вас 4 черга ЖК “Левада”, на Бамі – “Левада затишна”, на Пасічній – “Квартал Гімназійний” та “Левада Дем’янів лаз”. Тут можна знайти все, що потрібно для життя: паркінг, сучасні дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку, поблизу – продуктові магазини, розважальні центри, фітнес-клуби, медичні установи, дитячі садки, школи і не тільки…

Тому якщо ви досі вибираєте, де купити квартиру в новобудові від забудівника– звертайтесь в офіс ЖК “ЛЕВАДА”: м. Івано-Франківськ, вул. В.Стуса, 40.

ЖК «ЛЕВАДА» – З НАМИ ЗАВЖДИ НАДІЙНО І ВЧАСНО!

https://levada.if.ua