У результаті один хлопець, 19-річний студент НУ «Львівська політехніка» Роман Подайко помер на місці, його товариш з пораненнями потрапив до лікарні. Шпиталізовані також і двоє студентів університету фізкультури, на яких злочинці напали годиною раніше. Один із них у важкому стані в реанімації.

– Роман був тихим, спокійним, неконфліктним, – говорить директор Інституту геодезії НУ «Львівська політехніка», де навчався Роман, Корнилій Третяк. – Я впевнений, що не він провокував на бійку тих хлопців.

Роман Подайко родом із Прикарпаття, з села Велика Тур’я Долинського району. Того вечора він разом зі своїм односельчанином, теж студентом «Львівської політехніки», на рік молодшим Михайлом Поліщуком, дивилися в пабі футбол, а потім вирішили відсвяткувати День студента. Оскільки у нічних клубах не було місць, хлопці пішли через центр міста в гуртожиток. Як раптом до них підійшла компанія невідомих – чотири хлопці і дівчина. Через що виник конфлікт, наразі достеменно невідомо, але один із розлючених молодиків витягнув ніж і пірнув ним Романа та Михайла.

– Ціле наше село шоковане тим, що сталося, – зізнається сільський голова Великої Тур’ї Ольга Бринош. – Чудова сім’я, двоє синів, обидва вчаться у «Львівській політехніці», тільки старший на п’ятому курсі уже. Ромчик – узагалі золота дитина була. В місцевій нашій футбольній команді грав… Сьогодні вранці старший син подзвонив до їхньої мами і сказав, що Ромко на зв’язок не виходить. А вже пізніше зателефонували і сказали, що він у лікарні, у важкому стані. От його мама разом з мамою Михайла поїхали вранці до Львова. Коли вони сідали в автобус, уже всі знали, що дитина в морзі, та їй не наважувалися сказати.

Поховають Романа, очевидно, у п’ятницю у рідному селі.

Правоохоронці за даними фактами відкрили кримінальні провадження за статтями «хуліганство, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом» та «вбивство». Злочинцю, котрий наніс смертельне поранення, загрожує до п’ятнадцяти років в’язниці.

– Особи усіх злочинців встановлені, з ними проводяться слідчі дії, – говорить речниця ГУ Національної поліції Львова Світлана Добровольська. – Запевняю, що правоохоронці роблять усе можливе, щоб якнайшвидше покарати винних.