Від чого залежить ціна на металопластикові вікна?

Буває нелегко визначитися, як же саме формується ціна на металопластикові вікна. Адже кожне вікно складається з трьох основних частин:

  • Профільна система
  • Склопакет
  • Віконна фурнітура

Наведемо фактори ,які впливають на ціну в кожному з трьох частин кожного металопластикового вікна:

  1. Профільна система. Зазвичай мінімальним варіантом буде 3-х або 4-х профільна система. Для максимальної теплоізоляції кращим варіантом буде 5-ти або 6-ти профільна система, яка буде монтажну ширину 70 мм, а не 60 мм. Якщо існує варіант із третім контуром ущільнення, то ще краще і тепліше! … І дорожче. Хоча в загальному стандартне вікно в кухню чи спальню в Івано-Франківську буде дорожчим всього-на-всього на 300-400 грн. Тож замовляючи тільки одне вікно, виглядає розумним не економити.
  2. Склопакет. Мабуть чи не найголовніша частина пластикового вікна, якщо говорити про збереження тепла. Адже якщо подивитися на типову металопластикову конструкцію, то що насамперед ви бачите? Звісно, що склопакет. Розрізняють однокамерний (2 скла) і двохкамерний (3 скла) склопакети. В питанні тепла теж роль грає скло з енергозберігаючим покриттям. Це те, що майже зовсім не впливає на ціну. Вочевидь тільки 70-100 грн за енергоефективний склопакет. Можете дізнатися про різницю в ціні на сайті https://vikna24.if.ua/ і перейти на сторінку калькулятора.
  3. Фурнітура. Загалом використовують або українську, або німецьку фурнітуру. Фурнітура німецького виробника буде на 250-300 дорожче. Але Ви отримаєте якісніший продукт і з тривалішим періодом гарантії.

пластикові вікна в івано-франківську

Де купити дешеві пластикові вікна в Івано-Франківську?

Серед багатьох фірм Івано-Франківська, ми рекомендуємо звернути увагу на компанію Вікна24. Серед переваг співпраці з Вікна 24 є: багато років на ринку Івано-Франківська, широкий вибір профільних систем (Рехау, Стеко, Глассо), професійна консультація менеджерів, широкий спектр послуг щодо монтажу нестандартних конструкцій. Більше інформації про фірму можна знайти на офіційному сайті https://vikna24.if.ua/

Якщо говорити про профільні системи, то особливо можете звернути увагу на систему Glasso. Це українська профільна система, яка нічим не поступається західним аналогам. А деколи навіть ще й перевершує німецькі профільні системи для вікон і дверей. До речі, компанія Вікна24 є офіційним представником виробника на усю Івано-Франківську область, а також організовує доставку в Закарпатську область.

Тож, вибираючи вікна і порівнюючи ціни, обираєте лідерів галузі. Вибираєте систему із двохкамерним склопакетом і живіть в теплі та затишку!